Novinky e-mailem


Chcete dostávat novinky z tohoto portálu pomocí e-mailové pošty? Zaregistrujte se - vytvořte si na stránkách uživatelský účet. Tato služba umožňuje registrovaným uživatelům odebírání informací o nových článcích prostřednictvím emailu.

Proč se registrovat?

Registrací získáte možnost pravidelně odebírat aktuální informace formou e-mailu. Budete tak informováni o veškerých novinkách zveřejněných na portálu, rozesílány vám budou i pozvánky na akce a mnohé další.

Jak se registrovat?

Pro registraci použijte registrační formulář, který slouží k vytvoření uživatelského účtu.

Ve formuláři vyplňte požadované údaje a v části Odběr nových článků e-mailem zaškrtněte políčko Břeclav - web města, pak klikněte na tlačítko "Potvrdit". Systém však ještě musí ověřit, že jste majitelem e-mailové adresy, kterou jste zadali při registraci. Proto Vám bude po potvrzení automaticky zaslán aktivační e-mail. Zkontrolujte proto svoji e-mailovou schránku a v aktivačním e-mailu klikněte na odkaz pro provedení aktivace. Teprve poté se stáváte registrovaným uživatelem. POZOR! Pokud Vám nepříjde tento aktivační e-mail, je pravděpodobné, že byl poštovním serverem vyhodnocen jako spam (nevyžádaná pošta) a automaticky přesunut do koše či složky s nevyžádanou poštou. Proto vždy zkontrolujte tyto složky.

Pro nastavení odběru novinek více dělat nemusíte. Každý den (ale pouze v případě, že byl na webu během posledních 24 hodin zveřejněn nějaký článek) obdržíte jeden e-mail s přehledem publikovaných článků za uplynulý den.

Odhlášení odběru

Chcete-li zrušit odběr novinek e-mailem, můžete tak učinit kliknutím na odkaz v patičce e-mailu s novinkami. Odkaz vás přenese do prohlížeče na webové stránky města Břeclav, kde svoje rozhodnutí ještě potvrdíte.

Druhou možností je přihlásit se do stránek a po přihlášení přejít na stránku svého uživatelského účtu, zde klikněte na tlačítko  Editovat profil a na stránce svého profilu odškrtněte políčko Břeclav - web města.

Přihlášení do webu

Pro přihlášení použijte tlačítko Přihlásit se na spodním okraji stránky. Druhou možností je zobrazit přihlašovací stránku na adrese https://old.breclav.eu/user.php.

Zapomenuté heslo a změna hesla

Pokud se Vám stane, že své heslo zapomenete, můžete požádat o vygenerování nového hesla. Formulář pro odeslání žádosti neleznete dole na přihlašovací stránce. Jediný údaj, který je nutné vyplnit, je e-mailová adresa se kterou jste provedli registraci. Následně Vám na tuto adresu bude poslán potvrzovací e-mail s odkazem, na který je nutné kliknout, potom Vám bude v dalším e-mailu zasáno nové heslo.

Chcete-li změnit toto nově vygenerované heslo na takové, které si lépe zapamatujete, přihlaste se do stránek a pak předěte na stránku svého uživatelského účtu , zde klikněte na tlačítko Heslo a na následující stránce zadejte aktuální heslo a dvakrát vaše nové požadované heslo.

Znovuaktivace účtu

Pokud Vám přestaly chodit novinky (čas od času databázi čistíme od spamu, mohli jsme Váš účet deaktivovat nedopatřením), nebo se Vám nepodařio bezprostředně po registraci aktivovat účet, zkuste si nechat znovu zaslat aktivační e-mail: Přejděte na stránku https://old.breclav.eu/modules/profile/activate.php, do políčka E-mail napište adresu, se kterou jste se registrovali nebo na kterou Vám chodí novinky a klikněte na tlačítko Odeslat. Potom ve své e-mailové schránce otevřete zaslaný aktivační e-mail a v něm klikněte na aktivační odkaz. Pokud Vám aktivační e-mail do několika minut nedorazí, zkontrolujte ve své schránce složku s nevyžádanou poštou (Spam) a složku Koš, zda nebyl automaticky přesunut do některé z nich.